Aktuality

Nabídka pomoci seniorům v souvislosti s epidemií koronaviru

Milí senioři,
rádi bychom Vám nabídli pomoc v této náročné situaci související s epidemií koronaviru a opatřeními, která mají zamezit jeho šíření.

Potřebujete-li zajistit nákupy, dojít do lékárny či vyřídit jinou nutnou věc, můžete se obrátit na Archu pomoci Praha. Ve spolupráci s dobrovolnickým centrem ADRA Praha Vám pomůžeme zajistit pomoc ze strany dobrovolníků. Tím předejdete nutnosti navštívit obchod, lékárnu, využít hromadnou dopravu apod., kde byste se vystavovali možnému riziku nákazy.

V případě zájmu o praktickou pomoc dobrovolníků nás kontaktujte na tel. č.: 737 385 530 nebo mailem: archapomoci@seznam.cz  

Nabízíme Vám také oporu našich pastorů Soni Sílové a Václava Vondráška. Chcete-li využít jejich pastorační podpory, kontaktujte je telefonicky nebo e-mailem:
Soňa Sílová – 724 130 602, sona.silova@seznam.cz  
Václav Vondrášek – 775 080 809, vv@quick.cz  


Přejeme Vám Boží ochranu, pevné zdraví a mnoho sil v této náročné situaci.

Kazatelé Soňa Sílová, Václav Vondrášek a koordinátorka Archa pomoci Praha Jana Bláhová

Celý článek

Uzavření budovy

Milé sestry a bratři,

vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu do (prozatím) 12.4.2020  zakazujícímu z preventivních důvodů jakákoli - i náboženská - shromáždění nad 30 osob a z důvodů předběžné opatrnosti a zodpovědnosti za zdraví plně podporujeme všechna bezpečnostní opatření. Proto, na základě rozhodnutí výboru sboru, až do odvolání rušíme sobotní bohoslužby, prostory sboru budou uzavřeny.

Od této soboty 14.3.2020 a pak každou následující sobotu bude možné sledovat online přenos alternativní bohoslužby s kázáním z našeho sboru vždy od 10:45 hod na našem youtube kanálu bohosluzbyonline.cz.

Zároveň Vás ujišťujeme, že život našeho sborového společenství se nezastavil, kazatelé a činovníci sboru jsou Vám v případě potřeby standardně dispozici. Zodpovědnost cítíme zvlášť za naše starší členy, kterým chceme být případně nápomocni i v praktických záležitostech.

Smíchovský zpravodaj bude každou sobotu jako obvykle na webových stránkách a také zasílán e-mailem členům sboru. Pokud máte jakékoli oznámení do Zpravodaje, pošlete je redaktorovi, bratru Jaroslavu Bartošovi, na polyconsulting@volny.cz.

Velmi bychom si přáli, aby tato nestandardní situace netrvala dlouho, o jakýchkoliv změnách Vás budeme informovat na tomto sborovém webu, prostřednictvím e-mailu přes našeho sborového tajemníka, případně telefonicky.

Prosíme, předejte výše uvedené informace všem členům Vaší rodiny, případně i dalším, zvláště starším členům našeho sborového společenství, o kterých víte, že nepoužívají e-mail.

Děkujeme, že zachováte pokojnou mysl a že se budete modlit za další vývoj situace a především za ty, kteří jsou zasaženi koronavirem i za ty, kteří mají zodpovědnost danou situaci řešit.

Bůh naděje nechť vás naplní veškerou radostí a pokojem ve víře (Ř 15,13)

Za vedení sboru kazatelé Soňa Sílová a Václav Vondrášek

Celý článek

Bohoslužba v našem sboru začíná pravidelně každou sobotu v 09:30 hodin společným studiem biblických témat a od 10:45 pokračuje kázáním z Božího slova.
Bohoslužbu můžete sledovat také ONLINE. Přímý přenos druhé části dopolední bohoslužby začíná pravidelně v 10:45 hodin.

Chcete vědět, co vše se ve sboru děje a co plánujeme? Podívejte se do našeho kalendáře, kde najdete nadcházející událostí.

sbor Praha Smíchov

Peroutkova 57
Praha 5
150 00
Václav Vondrášek
tel.: 775 080 809
e-mail: vv@quick.cz

Soňa Sílová
tel.: 724 130 602
e-mail: sona.silova@seznam.cz
casdsmichov@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode