Aktuality

Jsme spolu

JSME SPOLU - Chcete abychom se za Vás modlili?

Prožíváme v naší společnosti a v současné době naprosto nestandartní situaci společné karantény, nevíme jak to bude dlouho trvat a nikdo neví jaké to bude mít všechny následky – na našem zdraví, na našem zaměstnání, v celkové společenské atmosféře… Nikdo z nás není ostrov sám pro sebe, každého z nás se to nějak dotýká… Do toho každý máme mnoho starostí v běžném životě a někdy se každému z nás zdá, že je to k neunesení, někdy nevíme kudy kam… Pokud by jste chtěli a měli v sobě touhu abychom se za Vás z jakéhokoliv důvodu a v jakémkoliv tématu modlili, klikněte ZDE na tuto odvolávku a nechte se navádět k vyplnění Vaší prosby – vyplníte své jméno či značku + konkrétní objednávku k modlitbám…  Rádi se za Vás s naším modlitebním týmem složeném z kazatelů a důvěryhodných křesťanů budeme modlit… Věříme společně v to, že „Opravdová modlitba upřímně věřícího má velkou moc…“ Jk 5,16.

JSME SPOLU – Toužíte se s námi modlit za druhé, kteří mají starosti a trápení z jakéhokoliv důvodu?

Celý náš život po našem znovuzrození se od našeho Pána učíme nebýt lhostejní ke svému okolí a žít prakticky svou křesťanskou lásku. Mnozí z nás jsme v současné době až skoro „uvěznění“ v domácích karanténách a rádi bychom udělali pro druhé něco víc… Protože společně „věříme v moc modlitby,“ chceme dát možnost Vám všem kteří máte touhu modlit se za ty kteří po tom touží a projeví svou touhu tím že si o to napíší aby jste se modlili spolu s námi, s kazateli v našem modlitebním týmu církve. Pokud nám na tuto odvolávku ZDE zareagujete a rozkliknete jí, budeme po vás prosit Vaše celé jméno a sbor, odkud pocházíte + jméno Vašeho kazatele, případně pokud nejste z rodiny Církve adventistů Váší domovskou církev a sbor (kdybychom vnímali jako zodpovědné prověřit Vaší důvěryhodnost). Pak budete mít možnost odkliknout svůj osobní čestný závazek, že modlitební seznam nebudete nikde na veřejnosti či mimo Vás a Pána Boha šířit + až se rozhodnete své modlitební přímluvy ukončit, že seznam smažete. VELMI SI VÁŽÍME nabídky Vás všech, kteří se budete modlit a přimlouvat spolu s námi… I o tom přece rodina křesťanů je… Děkujeme Vám, je nám radostí že jsme spojeni právě na společných modlitbách za naše bližní…

Celý článek

Nabídka pomoci seniorům v souvislosti s epidemií koronaviru

Milí senioři,
rádi bychom Vám nabídli pomoc v této náročné situaci související s epidemií koronaviru a opatřeními, která mají zamezit jeho šíření.

Potřebujete-li zajistit nákupy, dojít do lékárny či vyřídit jinou nutnou věc, můžete se obrátit na Archu pomoci Praha. Ve spolupráci s dobrovolnickým centrem ADRA Praha Vám pomůžeme zajistit pomoc ze strany dobrovolníků. Tím předejdete nutnosti navštívit obchod, lékárnu, využít hromadnou dopravu apod., kde byste se vystavovali možnému riziku nákazy.

V případě zájmu o praktickou pomoc dobrovolníků nás kontaktujte na tel. č.: 737 385 530 nebo mailem: archapomoci@seznam.cz  

Nabízíme Vám také oporu našich pastorů Soni Sílové a Václava Vondráška. Chcete-li využít jejich pastorační podpory, kontaktujte je telefonicky nebo e-mailem:
Soňa Sílová – 724 130 602, sona.silova@seznam.cz  
Václav Vondrášek – 775 080 809, vv@quick.cz  


Přejeme Vám Boží ochranu, pevné zdraví a mnoho sil v této náročné situaci.

Kazatelé Soňa Sílová, Václav Vondrášek a koordinátorka Archa pomoci Praha Jana Bláhová

Celý článek

Uzavření budovy

Milé sestry a bratři,

vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu do (prozatím) 12.4.2020  zakazujícímu z preventivních důvodů jakákoli - i náboženská - shromáždění nad 30 osob a z důvodů předběžné opatrnosti a zodpovědnosti za zdraví plně podporujeme všechna bezpečnostní opatření. Proto, na základě rozhodnutí výboru sboru, až do odvolání rušíme sobotní bohoslužby, prostory sboru budou uzavřeny.

Od této soboty 14.3.2020 a pak každou následující sobotu bude možné sledovat online přenos alternativní bohoslužby s kázáním z našeho sboru vždy od 10:45 hod na našem youtube kanálu bohosluzbyonline.cz.

Zároveň Vás ujišťujeme, že život našeho sborového společenství se nezastavil, kazatelé a činovníci sboru jsou Vám v případě potřeby standardně dispozici. Zodpovědnost cítíme zvlášť za naše starší členy, kterým chceme být případně nápomocni i v praktických záležitostech.

Smíchovský zpravodaj bude každou sobotu jako obvykle na webových stránkách a také zasílán e-mailem členům sboru. Pokud máte jakékoli oznámení do Zpravodaje, pošlete je redaktorovi, bratru Jaroslavu Bartošovi, na polyconsulting@volny.cz.

Velmi bychom si přáli, aby tato nestandardní situace netrvala dlouho, o jakýchkoliv změnách Vás budeme informovat na tomto sborovém webu, prostřednictvím e-mailu přes našeho sborového tajemníka, případně telefonicky.

Prosíme, předejte výše uvedené informace všem členům Vaší rodiny, případně i dalším, zvláště starším členům našeho sborového společenství, o kterých víte, že nepoužívají e-mail.

Děkujeme, že zachováte pokojnou mysl a že se budete modlit za další vývoj situace a především za ty, kteří jsou zasaženi koronavirem i za ty, kteří mají zodpovědnost danou situaci řešit.

Bůh naděje nechť vás naplní veškerou radostí a pokojem ve víře (Ř 15,13)

Za vedení sboru kazatelé Soňa Sílová a Václav Vondrášek

Celý článek

Bohoslužby

Bohoslužba v našem sboru začíná pravidelně každou sobotu v 09:30 hodin společným studiem biblických témat a od 10:45 pokračuje kázáním z Božího slova.
Bohoslužbu můžete sledovat také ONLINE. Přímý přenos druhé části dopolední bohoslužby začíná pravidelně v 10:45 hodin.

 

sbor Praha Smíchov

Peroutkova 57
Praha 5
150 00
Václav Vondrášek
tel.: 775 080 809
e-mail: vv@quick.cz

Soňa Sílová
tel.: 724 130 602
e-mail: sona.silova@seznam.cz
casdsmichov@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode