Klub Pathfinder - oddíl Penguins

 

Náš web  http://kp-penguins.webnode.cz/

 

Patříme k občanskému sdružení dětí a mládeže Klub Pathfinder

    Občanské sdružení dětí a mládeže Klub Pathfinder organizuje děti a mládež v oddílech vedených dospělými vedoucími. Prostřednictvím pravidelných schůzek, víkendových akcí, sportovních akcí, turistických výprav do přírody a prázdninových táborů připravuje rozmanité zájmové aktivity zaměřené na smysluplné využívání volného času dětí a mládeže.
    Cílem činnosti je snaha podpořit rozvoj osobnosti mladých lidí, a to jak v oblasti fyzické, tak i duchovní a mravní s důrazem na vytváření pozitivního vztahu k přírodě, společnosti i jednotlivým lidem v duchu křesťanských zásad.
    Členství v Klubu Pathfinder je dobrovolné a členem se může stát každý občan ČR bez ohledu na jeho politickou nebo konfesijní příslušnost. Kromě aktivit připravovaných speciálně pro registrované členy, organizuje sdružení také zájmové a vzdělávací akce pro širokou veřejnost. Při své činnosti spolupracuje Klub Pathfinder se státními orgány a institucemi a rovněž s dalšími organizacemi podobného zaměření.

 

Penguins = náš oddíl

    Náš oddíl se skládá ze dvou menších družin. První družinou jsou Kolibříci. Jde o děti ve věku 6 až 12 let, které si rády hrají a zajímají se o své okolí. Scházíme se v prostorách sboru Církve adventistů s.d. v Praze na Malvazinkách, kde máme svou klubovnu. Schůzky máme každé úterý od 17:00 do 18:30 hodin.

    Druhou družinou jsou Penguins Seniors - tedy starší Pathfindeři. Tato skupina mladých lidí ve věku od 13 let se schází také na Malvazinkách a to každé úterý od 17:30 do 18:45 hodin.

    Pokud máš zájem se k nám přidat, klidně někdy přijď;-)

Veškeré aktuální informace naleznete na webu oddílu Penguins a to na http://kp-penguins.webnode.cz/

sbor Praha Smíchov

Peroutkova 57
Praha 5
150 00
Václav Vondrášek
tel.: 775 080 809
e-mail: vv@quick.cz

Soňa Sílová
tel.: 724 130 602
e-mail: sona.silova@seznam.cz
casdsmichov@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode