Akce Anděl 2011

16.04.2011 17:26

    V našem sboru se letos již potřetí konala mládežnická akce Anděl, tentokrát na téma „Kdo jsem?“, na kterou se opět sjeli mládežníci z blízkého i dalekého okolí. Program se jako obvykle dělil na dvě části, dopolední a odpolední, a večerní koncert.

            Dopolední částí jsme my mládežníci zahájili modlitební týden mládeže. V sobotní škole jsme se zamysleli nad biblickým textem „Já jsem Světlo světa…“ a kázáním pak sloužil kazatel Roman Buchtel, který své poselství zpestřil zajímavými divadelními prvky. Součástí programu byly také písně v podání naší mládeže.

            Odpoledne patřilo již tradičně rozhovorům, tentokrát na téma „Vím, kdo jsem!“. Martin Žalud si se svými třemi hosty (s Martinem Dlouhým, Josefem Svačinou a Miroslavem Bískem)  povídal o jejich cestě k Bohu a získání nové identity.

Po inspirujících rozhovorech následovalo představení naší mládeže „Zájezd“, které vzniklo podle knižní předlohy Velký rozvod nebe a pekla od C. S. Lewise.

Na závěr této akce jsme si mohli zazpívat chvály s pražskou skupinou Worship a zamyšlení si pro nás připravil kazatel Vašek Vondrášek.

I letos snad akce Anděl přinesla účastníkům povzbuzení i inspiraci a všichni se už teď těšíme na další ročník!

 

Zpět